REİKİ NEDİR?

REİKİ’NİN TARİHÇESİ
9 Mayıs 2016

Reiki bir din ve https://www.wholesaleelitejerseyscheap.com inanç sistemi değildir , bunu unutmayınız . Reiki öğretisinin Dünya üzerindeki herhangi bir inanç sistemi ile ilişkisi yoktur . Dünya üzerinde milyonlarca insan Reiki uyumlaması almış durumdadır ve bu insanlar farklı toplumlardan farklı kültür yapılarında ve farklı dinsel inançlara sahiptirler .

Reiki insanların cheap mlb jerseys kendileri ve inançları Atlanta Falcons elite jersey arasındaki ilişkiyi desteklemekte ve beslemektedir.Evrende varolan enerji Yaradan’ a aittir , her kim ve ne olursak olalım ondan geleni kullanırız.Bu nedenle Reiki enerjisini belirli bir tanım ve Philadelphia Flyers jersey wholesales dinsel bağlantı içine sokmak doğru olmayacaktır.

Kısaca
Dini bir öğreti değildir, hiçbir dine ait değildir, hiçbir dine hizmet etmez.
Tarikat değildir. Hiçbir inanca ters düşmez.
Tıbbın yerine geçmez. Reiki ye “Alternatif Tıp” demek doğru değildir. Reiki enerjisi tıbbın yanında yer alır ve iyileşme sürecinin hızlandırır.
Reiki ile amaç teşhis koymak değildir.
Reiki bir din veya tarikat değildir.
Reiki belli bir düşünce veya inanç ile ilgili değildir.
Reiki’nin zihin kontrolü ile hiçbir ilgisi yoktur.
Reiki bir “enerji frekansı” değildir.
Reiki sadece az sayıda ve belirli kişilere ait değildir.
Reiki’yi yalnızca bir kişi wholesale jerseys veya kuruluş öğretebilir diye bir kural yoktur (öte yandan herkes öğretir diye bir şey de doğru değildir).