EFT Hakkında

EFT HAKKINDA

Duygusal Özgürlük Tekniği (EFT), psikolojik problemlerin üstesinden gelmek için kullanılan bir alternatif psikoterapi yöntemidir. Belirli bir travmatik anı üzerinde yoğunlaşmışken akupunktur noktalarına hafifçe vurarak vücudun enerji alanını düzenlemeyi amaçlar.

Korku, endişe, sıkıntılı anılar, bağımlılık, kilo sorunları, mali mücadelelerden, duygusal ve fiziksel ağrılardan arınmış olmaya hazır mısınız? EFT ile, enerji meridyenlerinize dokunarak en kısa sürede kendinizi daha iyi hissetmeye başlayabilirsiniz.


home_interactive_offer_list_1

EFT NASIL ÇALIŞIR

Bedenimizin yaşam kaynağı enerji meridyeni adı verilen ve kendileri de enerjiden oluşan kanallar ile bedene yayılır ve tüm sistem tarafından kullanılır. Enerjinin sürekli ve düzgün aktığı, yüksek olduğu zamanlar bizim her bakımdan sağlıklı olduğumuz zamanlardır. Yaşadığımız ve baskıladığımız travmalar, belirdikleri anda yaşamayıp içimizde tuttuğumuz duygular, meridyenlerde tıkanıklıklar aksamalar yaratır. EFT bunların yüzeye çıkarılıp giderilmesi için geliştirilmiş bir tekniktir..

home_interactive_offer_list_2

EFT HANGİ SORUNUN ÇÖZÜMÜNDE KULLANILIR

Bağımlılıklar, Alerjiler, Öfke, Yoğun endişe kaygı, Panik atak, Saplantılar, Bunalımlar (depresyon), Keder, üzüntü, Kendine güven, Korkular, Yersiz korkular (fobiler), Matem tutma, Suçluluk duygusu, Uyku sorunları, Kötü anılar, Kabuslar, Ağrılar, Performans sorunları (Spor, topluluk önünde konuşma, sınav stresi), Travma sonrası stres, Cinsel taciz ve diğer cinsel sorunlar

home_interactive_offer_list_3

BİLİYOR MUSUNUZ?

Yaşadığımız olumsuz bir olayın ya da bir travmanın anısı (blokajı) bedenin enerji kanallarında saklandıkça bedensel ya da psikolojik acı yaşanır. Deneyimlemekte olduğumuz tüm olumsuz duyguların nedeni,bedenin enerji sisteminde ki bir aksaklıktır..

BİZE YAZIN

EFT Hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurup bilgi talep edebilirsiniz.